Як відреагувала влада Краснодара на вшанування 206-ої річниці Тараса Шевченка

9 березня українці в усьому світі відзначали 206-ту річницю з дня народження великого Кобзаря. Про те, як це було в Краснодарі, і як підло відповіла на вияв любові і пошани до генія українського народу місцева влада, розповів на сторінці  «Співдружність Кубань – Україна» у Facebook краснодарський  історик Анатолій Авраменко:

«9 березня 2020 року у Краснодарі, в День народження Шевченка, о 12 годині ми прийшли з квітами до нашого Кобзаря... З нами були співробітники Генерального консульства України у Ростові-на-Дону. Ніяких політичних гасел не було. Тільки квіти, привітання, слова про творчість Шевченка… В цей час нібито випадково поруч з нами по вулиці Шевченка проїхав великий «автозак» з великим надписом «ФСИН» («Федеральная служба исполнения наказаний»). А ми якби цього не помітили.

Потім разом з Генеральним консулом поїхали на маленький концерт у Будинок національних культур. Через годину дзвінок: виявилося, що ВСІ наші квіти вже зникли.

В минулому році було подібне. Біля нас крутилася якась невідома людина – то одне спитає, то інше. Потім ми розійшлися, а один з нас пішов на трамвай. Вже там, у трамваї, під час руху він побачив, що під’їхала автівка, поліцаї забрали ВСІ квіти. З ними був той самий шустрий чоловік, що крутився біля нас.

Так місцева влада хоче довести світові, що українців у Краснодарі немає і Кобзаря ніхто не пам’ятає».

Олександр Гвоздик

На світлинах:

1. Краснодарський історик Анатолій Авраменко

2. Покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку. Краснодар, 9 березня 2020 р.

3. Фрагмент концерту в Будинку національних культур. Краснодар, 9 березня 2020 р.

4.Члени осередку Наукового Товариства ім. Т. Шевченка на Кубані разом з Генеральним Консулом України в Ростові-на-Дону Тарасом Малишевським (третій ліворуч). Краснодар, 9 березня 2020 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка