УВКР

Українська Всесвітня Координаційна Рада привітала переможця президентських виборів в Україні

Шановний Володимире Олександровичу!

Українська Всесвітня Координаційна Рада - міжнародна громадська спілка, що об’єднує організації української діаспори та громадян України за кордоном - вітає Вас з обранням Президентом України та офіційним визнанням переможцем президентських виборів 2019 року Центральною Виборчою Комісією.

Шановна, розкидана по світах, Українська Громадо!

Наступив  2018 рік – рік нових надій і сподівань.

Рік віри в мир, перемогу й звільнення окупованих територій нашої Батьківщини.

Цей рік проголошено в Україні – роком збереження культурної й духовної спадщини.

Не можна говорити про культурну й духовну спадщину Українського Народу, не говорячи  про збереження  й захист,  цієї спадщини серед українців діаспори.

Голова УВКР Михайло Ратушний

 

Оригінальна форма привітання із Різдвом!

 30 грудня 2016 р.

Шановному пану Михайлу Ратушному

Голові Української Всесвітньої Координаційної Ради

Київ, Україна

Шановний пане Голово!

Повідомляємо Вас, що сьогодні Рада директорів Світового Конґресу Українців одноголосно ухвалила рішення про те, що:

Світовий Конґрес Українців:

1) відкликає своє членство в Українській Всесвітній Координаційній Раді з 30 грудня 2016 р. та

2) пропонує Українській Всесвітній Координаційній Раді узгіднити і підписати зі Світовим Конґресом Українців Меморандум про співпрацю та продовжувати співробітництво у такому новому форматі”.

 

У зв’язку з цим просимо повідомити нас про готовність Української Всесвітньої Координаційної Ради узгіднити і підписати зі Світовим Конґресом Українців такий Меморандум про співпрацю, та, якщо так, поінформувати нас, чи Ви хотіли, щоб Світовий Конґрес Українців підготував першу чернетку Меморандуму про співпрацю, чи щоб це зробила Українська Всесвітня Координаційна Рада.

Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торговельної палати для розвитку, координатор секції економічної й інвестиційної політики

Під час VІ Всесвітнього Форуму українців напрацьовано важливі рішення у інвестиційно-економічній та духовній сферах

Резолюція секції економічної й інвестиційної політики VІ Всесвітнього Форуму українців

Координатори: Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торговельної палати для розвитку, ЕммаТурос, виконавчий директор Канадсько-Української Торговельної палати.

Україна перебуває у виняткових обставинах внаслідок глибокої економічної кризи, війни із Росією та  проросійськими терористами на Сході країни і окупації Автономної Республіки Крим.

Однак причина кризи глибша, ніж поточні політичні та економічні потрясіння чи агресія з боку Російської Федерації. До кризи призвело зволікання з проведенням необхідних реформ протягом 25 років Незалежності. Серед східноєвропейських держав Україна є одним з найменш активних реформаторів – зміни, які відбулися з часів краху комуністичного табору, значно менші, ніж у сусідніх державах – членах ЄС. На початку 90-х років XX сторіччя Україна перебувала приблизно на одному рівні економічного розвитку з такими країнами, як Польща, Словаччина та Румунія. На цей час Україна відстає від них у багато разів. Темпи економічного зростання в Україні значно нижчі за темпи зростання економіки сусідніх західних держав.  Наслідки такого зволікання стали катастрофічними для громадян України: заробітна плата українців у 3-5 разів менша, ніж заробітна плата поляків, словаків та румунів.

Микола Семена, кримський журналіст

Світове українство засуджує анексію Криму Російською Федерацією та висловлює протест проти політичних переслідувань у Криму

VI Всесвітній Форум Українців, що проходив у місті Київ 20-21 серпня нинішнього року, прийняв Ухвалу щодо зусиль України, світового українства і міжнародного співтовариства з деокупації та реінтеграції Криму. А також підтримав Заяву щодо переслідування кримського журналіста Миколи Семени з боку ФСБ Росії.

Володимир Василенко, доктор юридичних наук

За результатами роботи Правничої секції та Секції гуманітарної політики, VI Всесвітній Форум Українців прийняв резолюції, спрямовані на захист національних інтересів України у відповідних сферах

Іван Заєць, член Президії УВКР, народний депутат України попередніх скликань, модератор Секції волонтерства і окупованих територій

Українці закликають світове співтовариство підтримати боротьбу України за свободу, суверенітет і незалежність

Під час VI Всесвітнього Форуму Українців прийнято Заяву у відповідь на агресію Росії проти України, а також Резолюцію Секції волонтерства і окупованих територій, у якій ідеться про необхідність міжнародної підтримки прагнень України щодо вступу в НАТО.

Ольга Кобець, заступник Голови УВКР

Під час VІ Всесвітнього Форуму Українців визначено пріоритети діяльності в освітній, виховній та молодіжній сферах

Пропонуємо читачам «Кобзи» ознайомитися з резолюціями Секції освіти і виховання та Секції молодіжної політики, учасники яких напрацювали конкретні пропозиції та рекомендації у зазначених напрямках.

Академік Тарас Дудко (Москва)

Українці світу визначили основні пріоритети розвитку української державності

У рамках VI Всесвітнього Форуму Українців, що відбувся у місті Київ напередодні 25-річчя Незалежності України, його учасники спільно напрацювали актуальні рекомендації для подальшого розвитку України й українства у всьому світі. Зокрема, йшлося про державне будівництво. Роботу секції, де обговорювався саме цей напрямок, модерували Тарас Дудко (Москва) та Віктор Генералюк (Україна). Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з Резолюцією секції державного будівництва, а також з Програмою діяльності державних інститутів України, закордонних українських громад і громадських організацій України, що була ухвалена учасниками Форуму.

Віктор Гіржов

Член Правління Українського Конгресу Росії, член Ревізійної комісії УВКР, Віктор Гіржовпро роль і значення української діаспори та її медіа-ресурсів у підтримці України на шляху боротьби за Незалежність

Під час VI Всеукраїнського Форуму Українців, який проходив у Києві 21-22 серпня нинішнього року, працювало 11 робочих секцій, які мали сформувати конкретні пропозиції та рекомендації до різних інституцій українського суспільства – насамперед, до владних структур – з метою об’єднання зусиль закордонного українства і українців в Україні задля подальшого розвитку нашої держави та захисту її незалежності. Роботу однієї із секцій – а саме секції інформаційної політики – очолював член Правління Українського Конгресу Росії Віктор ГіржовПропонуємо читачам «Кобзи» ознайомитися з напрацьованими відповідно матеріалами.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка