Валентин Іващенко

Неймовірний концерт, на якому співали всі: і люди, і душі. А коли народ співає, то його ніщо не зломить!

Від редакції: Друзі, у робочій скрині «Кобзи» знайшовся різдвяний матеріал Валентина Іващенка. І хай часу від січня пройшло вже чимало, публікуємо його з великим задоволенням!

14 січня РСО УНКА (українська національно-культурна автономія Санкт-Петербургу) при підтримці ГК України, Будинку Національностей організувала і провела великий Різдвяний концерт.

Тут було все для успіху концерту: і яскрава Коляда, і професійний спів артистів СанктПетербурзьких театрів, і поринання в історію традицій зимових свят українського народу, читання віршів, привітання зі святами від президента автономії Василя Тегзи, віце-Консула Віктора Лавріненка. А ще були привітання від інших національностей (від Вірменської автономії — відома петербурзька співачка, Сюзана Аракелян; від Білоруської автономії — Ірина Рогова, голова фонду "Білі роси"), відома поетеса Люба Тарасова-Нікітіна, дует віолончелістів "Барок" (солісти Тетяна і Євгеній Дробишев), від Азербайджанської автономії — Тігрі Бажакін, соліст Мюзик-Холла, Лауреат міжнародних конкурсів, Російсько-німецький центр зустрічей при Петрокікхі — Лауреат міжнародних конкурсів Наталія Шмідт.

Кожний з гостей вечора, як подарунок для організаторів, підготував українську пісню.

Але все ж головним був той дух дружби і любові, що витав у залі. Так було задумано режисером цього дійства — Валентином Іващенко, щоб глядачі відчули себе учасниками свята. Глядачам було запропоновано згадати колядки свого краю і люди з задоволенням виходили на сцену, читали і співали колядки , які більшість чула вперше.

Основні колядки , як і українські відомі пісні на кшталт "Місяць на небі", "Ой, на горі два дубки", які виконував ансамбль української пісні "Рось"(худ. керівник Валентин Іващенко) глядачі співали разом з артистами, а потім з задоволенням вийшли до танку. Навіть коли почалася фотосесія, глядачі продовжували співати, не соромлячись спалахів фотокамер. Так і вийшло загальне фото з співаючим залом. А коли народ співає, то його ніщо не зможе зломити.

Христос родився ! Славімо Його!

Амінь!

Валентин Іващенко

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


На світлинах: Валентин Іващенко. "Молитва за Україну" (Микола Лисеко). Виконує Валентин Іващенко. Вітання від азербайджанської автономії — Лауреат міжнародних конкурсів, соліст Музик-Холлу Тігрі Бажакін. Фото на згадку. Делегація Білоруської автономії. Ведуча концерту Ірина Радкевич.Коляда. Вітальне слово Президента РСО "УНКА" Василя Тегзи. Активістка української автономії Валентина Коваленко. Вітальне слово від Німецького центру зустрічей при Петрокірхі Лауреата міжнародних конкурсів Наталії Шмідт. В супроводі віолончельного дуету свої вірші білоруською мовою читає поетка Люба Тарасова-Нікітіна. Українська полька. Вітання від білоруської фундації "Білі Роси", президент фундації Ірина Рогова. Ведучі вечора Ірина Радкевич та Валентин Іващенко. Сучасну колядку на свої слова співає Олена Захарченко — журналіст, художниця, поетка, автор-виконавець, ведуча християнського радіо "Марія". Фото на пам’ять.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка