У Сургуті українці відсвяткували Різдво мюзиклом «Сорочинський ярмарок»

«Месяц величаво поднялся на небо посветить добрым людям и всему миру, чтобы всем было весело колядовать и славить Христа...» Ці слова з повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдом» винесли в Українському культурному центрі Сургуту  (керівник Олеся Пухальська) до віртуальної афіші, що запрошувала жителів міста 18 січня на щорічні Різдвяні вечорниці.

Цього року українці Ханти-Мансійського округу святкували Різдвяні свята у Міському культурному центрі Сургуту прем’єрою мюзиклу, створеного за участі народного ансамблю «Купава» і заслуженої артистки України Богдани Павлишин  за мотивами іншого твору Гоголя «Сорочинський ярмарок». Тих, хто відгукнувся на запрошення, чекали улюблені українські пісні, колядки, щедрівки, а також блюда традиційної української кухні, розважальні ігри  і дискотека «Гоп зі смиком». Особливий приз було обіцяно тим, хто прийде на вечір у вишиванці.

Мабуть, варто відзначити, що на сайті Міського культурного центру Сургуту інформація про цей захід відсутня. Ігнорували його і на сторінці «Куда пойти в Сургуте в выходные 18-19 января?» сайту автономного округу Югри siapress.ru. Коротку інформацію подали лише у розділі «Культура» «Новости. 24 Сургут»:

«В 29-й раз в святой вечер перед Крещением Господним прошли традиционные украинские гулянья. Рождество, а затем и Богоявление считаются значимыми праздниками для братского народа. Они всегда сопровождаются красочными народными гуляньями и традиционными обрядами. Организаторы и гости сургутских вечорниц считают этот праздник уникальным.

Заслуженная артистка Украины Богдана Павлишин и ансамбль «Купава» исполнили для гостей народные песни, колядки и щедривки, которые создали гостям ощущение нахождения в украинской глубинке. Кульминацией вечера, а также сюрпризом для зрителей стал спектакль «Сорочинская ярмарка».

Весь вечер гости находились в отличном расположении духа, а выступающие не давали никому скучать. Несмотря на то, что Новый год и Рождество уже миновали, зрители с удовольствием отпраздновали их еще раз».

Олександр Гвоздик


На світлинах:

1. Фрагмент афіші  українських Різдвяних вечорниць-2020 в Сургуті

2. Виступ ансамблю «Купава». Сургут, 18 січня 2020 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка