Володимир Павук, Новосибірськ

Місцева національно-культурна автономія українців взяла участь у фестивалі «Новосибірськ – місто дружби»

По-різному ставляться люди до нового російського свята – Дня народної єдності... За офіційною версією цього дня, 1612 року, Москву звільнили від польських окупантів. Щоправда, мої друзі-поляки заявляють, нібито самі поляки не знали, що вони колись захоплювали Москву...

Проте, таке свято існує, і нам, національним меншинам, воно цікаве тим, що цього дня в Новосибірську впродовж низки років проводиться міський фестиваль національних культур «Новосибірськ – місто дружби».

Справді, місто Новосибірськ і область – багатонаціональні, а місцева влада в цьому питанні досить толерантна. Отже, це ще один чудовий привід для нас, у цей непростий період російсько-українських відносин, продемонструвати свою національну культуру, традиції, пісню, сказати добре слово про Кобзаря та Україну.

Головні заходи відбулися в Будинку культури залізничників, де були розгорнуті національні виставки та влаштовано міжнаціональний гала-концерт, в якому взяв участь і наш ансамбль "Мрія".

Відкрити фестиваль прибули тимчасово виконуючий обов’язки губернатора Новосибірської області Андрій Травніков та мер міста Анатолій Локоть.

Під час розмови з очільником області я подарував йому гетьманську булаву, сказавши, що посада губернатора чимось нагадує посаду українського гетьмана, а "гетьману" − негоже бути без булави, та й щоб слухалися міністри обласного уряду...

Захід, як завжди, пройшов цікаво і був доволі масовим.

Володимир Павук,

Голова Національно-культурної автономії українців м. Новосибірська

На світлинах: Володимир Павук. Дружна українська родина Новосибірська. Володимир Павук вручає символічну булаву керівникові області Андрію Травнікову. На сцені – ансамбль української пісні «Мрія». Фрагмент української експозиції: ліворуч – знімок пам’ятника Шевченкові, спорудженого силами українців Новосибірська. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка