Володимир Павук

Чергова виставка української культури в Новосибірську

Щорічно 4 листопада в багатонаціональному Новосибірську в Будинку Культури Залізничників проходить фестиваль національних культур. Цього року, крім виставок зразків національного прикладного мистецтва, в програмі були пісні-караоке з кінофільмів минулих років.

Як завжди, українська виставка виявиласянай об'ємнішою і насиченою. На ній були представлені зразки української національної вишивки, українські книги, сувеніри, велике фото пам'ятника Тарасу Шевченку в Новосибірську.

А на караоке ведучий соліст Віктор Скалій виконав пісню "Ніч яка місячна" з кінофільму "В бой идут одни старики".

Виставку відвідав мер Новосибірська Анатолій Локоть. При огляді мером української виставки голова національно-культурної автономії українців м Новосибірська Володимир Павук подарував йому (мер має українське коріння) характерний український сувенір: брелок у вигляді шматочка українського сала, а також брошуру Гната Стеценка  "Тарасові слова: теплі й холодні, гіркі й солодкі"з віршами Т. Шевченка українською та російською мовами.

На закінчення свята на великій сцені ДКЖ відбувся гала-концерт національних художніх колективів різних національних організацій Новосибірська. Від нашої організації виступив ансамбль "Мрія" з піснею "Маруся".

Володимир Павук,

Голова національно-культурної автономії українців м. Новосибірська

 

На світлинах: Володимир Павук. Володимир Павукна фоні виставки. Володимир Павук з активістами Гнатом Стеценком та Валентиною Павук. Колективне фото з ансамблем «Мрія».Мер Анатолій Локоть вітає Володимира Павука. Брелок, подарований меру. Брошура Гната Стеценка. Мер Анатолій Локоть розглядає подаровану брошуру. Володимир та Валентина Павук з онуком Миколою. Гнат Стеценко з онуком Іваном.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка