Володимир Павук, голова НКА українців Новосибірську

Володимир Павук несе свою культурницьку місію

Вже стає традицією, що новосибірські українці в шевченківські дні збираються біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відкритому у вересні 2015 р.

Так, 22 травня 2016 року у нас знову відбулась значна шевченківська подія. Цього дня, в день перепоховання Тараса Шевченка в Україні, активісти Національно-культурної автономії українців м. Новосибірська (НКА) зібрались біля пам’ятника щоб покласти квіти до ніг поета в цей почесний день. Важливо й те, що відбулося після урочистого покладання.

На цей день була запланована урочиста закладка сквера імені Тараса Шевченка, в якій прийняли участь всі активісти, що прийшли в цей день до пам’ятника Великому Кобзарю. Мер міста Новосибірська підтримав їдею НКА створити міні-сквер на пустирі біля пам’ятника поету, там де вже були посадженні дві шевченкові верби із Мангишлаку (внучки шевченкової верби). В НКА було вирішено, що в першу чергу ми посадимо калину, адже Тарас  Шевченко так часто оспівував її у своїх поемах. Для цього Володимир Павук ще восени закупив 35 саженців калини і прикопав їх у своєму городі. Саме з цими саженцями й відбулась приємна подія закладки сквера імені Тараса Шевченка. Було закладено дві калинові алеї із 25 кущів калини. Планується, що пізніше тут будуть клумби із квітами, доріжки, малі архітектурні форми на теми шевченкових творів.

Біля гідного пам’ятника Великому поету і художнику повинен бути і гідний сквер! Хочеться подякувати мерії Новосибірська за розуміння і сприяння нашій роботі. Тут працюють гарні фахівці, що розуміються в міжнаціональних відносинах.

Шевченкових днів буде ще багато, тому сквер зростатиме крок за кроком. Во славу Великого Кобзаря, української культури і нашої діаспори!

Володимир Павук,

голова Національно-культурної автономії українців м. Новосибірська

Від редакції:

Нагадаємо читачам, що Володимир Павук у 2015 році був визнаний нашою редакцією «Українцем року у Росії». Гадаємо, що і цьому році він буде в числі номінантів, адже його робота добре помітна читачам.

Пишіть нам і повідомляйте про ваші досягнення.

В.К.

 

На світлинах: Володимир Павук, голова НКА українців Новосибірську. Урочисте покладання квітів Тарасу Шевченку. Новосибірськ. 2016 р. Саджаємо калину. Тут буде сквер ім. Тараса Шевченка. Так працює 'Мрія'. Один тримає, інший копає. Павук керує. Тарас - лідер. Українці гуртуються за ним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка