Володимир Павук, Новосибірськ

Многая літа дорогому соратнику і ветерану українського руху!

Колектив «Кобзи», разом із тисячами наших читачів на всіх континентах, щиро і від усього серця вітає нашого дорогого пана Володимира Павука, голову Національно-культурної автономії українців міста Новосибірська, із 65-літтям!

Дорогий пане Володимире!

Ви - меценат, автор, організатор і фундатор будівництва пам»ятника Тарасу Шевченку у Новосибірську.

Ви – миротворець, оскільки змогли збудувати памятник Кобзарю у часи, коли українській культурі у Росії дуже непросто.

Ви – організатор українського руху, оскільки Ви очолюєте українську Національно-культурну автономію, і Ваша «Українська мрія» має своє власне приміщення, чим не можуть похвалитися більшість національних автономій.

Ви – чудовий сімянини, фото Вашої родини у вишиванках прикрашає наш сайт вже багато років.

Ви – цікава і мудра людина, у якої можна спитати поради і отримати підтримку.

Ви – літописець новосибірських українців, завдяки Вам на «Кобзі» існує окремий розділ «Української мрії».

Ми вважаємо, що це щастя для української громади Росії мати такого мудрого, такого турботливого і духовно щедрого провідника. В той час, як в нашому русі стільки сил витрачається на фракційні конфлікти і амбіції, Ви дружите з усіма, всіх розумієте, всім посміхаєтеся, і всім допомагаєте. Тому що у Вас справжнє добре українське серце! Як наш кумир Тарас Шевченко єднає всіх українців світу, так Ви своїм прикладом і роботою єднаєте нашу громаду у Росії. Тому не дарма Ви збудували у Новосибірську памятник саме нашому Великому Кобзарю. В цьому запорука духовної єдності і прийдешніх, і майбутніх поколінь українців. Але звязок між ними завжди у сучасності. Прийде українець у Новосибірську до  Тараса, поклониться йому, і забринить у серці українська дума. Згадає і всіх нас, що жили у Росії і мріяли про землю предків, про Україну, що широко і міцно розляглася по обидва береги Дніпра-Славути...

Ми бажаємо Вам міцного козацького здоровя, доброго настрою, бажаємо Вам здійснення Ваших планів, хочемо щоб над Вашою домівкою завжди було синє небо, а Ваші онуки виростали добрими українцями.

Ми віримо, що українці Росії запишуть день Вашого народження (26 дистопада) у календар і ніколи не забуватимуть поздоровляти Вас. Чарчина за здоровя пана Володимира у цей день завжди піде на користь дорогого провідника, і буде у всіх відношеннях символічною, козацькою і єднаючою!

Щиро, з усіх континентів, ми простягаємо Вам, пане Володимире, нашу руку дружби і прихильності!

Многая Літа!!!

Колектив «Кобзи»

 

На світлинах: Володимир Павук, Новосибірськ. Розпочато будівництво пам'ятника. Пам'ятник збудовано. Меценат і провідник та його гасло. Проект завершено. Пора розпочинати новий.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка