У Южно-Сахалінську висадили алею горобин на честь відомих людей міста: в їх числі керівник народного ансамблю козацької пісні "Воля" Людмила Засенко

В рамках проєкту "Сахалінські алеї" в обласному центрі встановили пам'ятний знак, на якому увічнено імена 20 видатних південносахалінців, які здійснили значний внесок у розвиток острівного краю з моменту його заснування.

Поруч із монументом волонтери, родичі та друзі видатних громадян висадили 30 горобин, які радуватимуть містян довгі роки.

Загалом під час онлайн-голосування жителі визначили 145 сахалінців та курильчан, які зробили внесок у розвиток острівного регіону. Це імена відомих людей, які пішли з життя, мають досягнення в економіці, науці, освіті, медицині, спорті, мистецтві, які проявили себе у громадській діяльності та благодійності.

На пам'ятному знакові вказані імена видатних городян Южно-Сахалінська, також описані їх досягнення у розвитку області. Серед них є й відома українка Росії — Людмила Засенко — носій козацької культури на Сахаліні, хормейстер, керівник народного ансамблю козацької пісні "Воля", заслужений працівник культури України та РФ.

Похована Людмила Петрівна в Україні, у селі поблизу Золотоноші, що на Черкащині.

Наш кор.

На світлинах:

  1. Людмила Петрівна Засенко.
  2. Пам’ятний знак, на якому розміщено ім’я Людмили Засенко.
  3. Алея пам’яті на честь видатних південносахалінців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка