Герб міста ТверіМіський Будинок культури “Пролетарка” став місцем проведення святкового концерту українських і російських ансамблів

У місті Твер 15 березня ц.р. у Палаці культури “Пролетарка” відбулося святкування 194-ї річниці від дня народження видатного українського поета, художника і філософа Тараса Григоровича Шевченка.

В урочистостях взяли участь представники Тверського регіонального об'єднання українців “Світанок”, українська громада м. Твері, дипломати Посольства України в РФ та інші гості міста.

З нагоди свята відбувся святковий концерт за участі українських ансамблів “Мрія”, “Берегиня”, “Жар-птиця”, “Світанок” і російських ансамблів “Тверчани”, “УВС Твер” та місцевих співаків.

Цього ж дня дипломати Посольства України в РФ зустрілися з заступником директора державної установи Тверскій обласний палац культури “Пролетарка”, главою центру “Співдружність” Людмилою Гусаровою, співголовами Тверського регіонального об'єднання українців “Світанок” Тимуром Кравцем та Наталею Томашевською. На зустрічі були обговорені актуальні питання культури та проблеми української громади міста.

Тверський областний Палац культури Пролетарка

На світлинах: Герб міста Твері. Тверський обласний Палац культури “Пролетарка”.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/11608.htm

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка