Регіональні організації

Стефан Паняк, профеcсор, директор сайта 'Кобза -Українці Росії'
Стефан Паняк, профеcсор, директор сайта 'Кобза -Українці Росії'

Інтерв'ю з архівів

Десять лет назад в Сургуте было создано общество "Українська Родина". 19 апреля начался фестиваль украинской культуры, посвященный этому юбилею.

Мой собеседник - заместитель председателя национально-культурной автономии украинцев России, ассоциации украинских организаций и объединений Урала и Сибири, глава региональной национально-культурной автономии - Петр Павлович Яремчук.

- Петр Павлович, десять лет: это много или мало?

Владимир СокрутаСлово о 5-м Дальневосточном фестивале украинской культуры в Хабаровске

Для меня, украинца из Житомирской области, живущего более 15 лет на Дальнем Востоке, Украина не кажется такой уж далекой. Она всегда в моем сердце, в танцах, которые танцует Ансамбль казачьего танца «Любава» - это искрометный «Гопак», шуточные «Ковалики», и «Чубарики-чубчики».

Банер в Далекосхідній науковій бібліотеціО Пятом Дальневосточном Фестивале украинской культуры

Программа Пятого Дальневосточного Фестиваля украинской культуры «НАША ДУМА – НАША ПІСНЯ», посвященный 195-летию Тараса Григорьевича Шевченко г. Хабаровск. 27-29 ноября 2009 г.

26 ноября (четверг)

11.15 - прибытие рейса, встреча в аэропорту

12.00-13.30 –размещение в гостинице «Центральная», отдых.

14.00-14.30- обед

15.00-16.30 – Мастер-класс В.И.Скопенко (г.Москва) «Работа над характером и образом» ансамбль «Веселые нотки» руководитель Боровикова Ольга Аркадьевна, ДМШ №1 ул. Гоголя 24, каб.44.

16.00-18.00 – Мастер-класс П.А. Андрейчука (г. Киев)

 

Дальневосточная государственная библиотекаПрезентация выставочного проекта, посвященного 195-летию Тараса Григорьевича Шевченко

29 ноября 2009 года в Дальневосточной государственной научной библиотеке (ДВГНБ) состоялась презентация выставочного проекта "Я так ее, я так ее люблю...", посвященного 195-летию со дня рождения украинского поэта Т.Г. Шевченко. Она проводилась в рамках V Дальневосточного фестиваля украинской культуры совместно с региональным отделением Объединения украинцев России.

Герб  міста ХабаровськаПро V-й Далекосхідний фестиваль української культури в Хабаровську

Надсилаю Вам для публікації матеріали V-го Далекосхідного фестивалю "Наша дума - наша пiсня", присвяченого 195-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, що готується до проведення 27-29 листопада 2009 року в місті Хабаровську.

Символично, що ювілейний V-й фестиваль повертається на Хабаровську землю, де він був народжений у 2002 році.

Презентація книги «У Казахстані до українців ставляться краще, ніж в Росії»

Нещодавно до редакції порталу ОУР надійшов лист від керівника тульської міської національно-культурної автономії українців «Хортиця» Миколи Миха. В листі автор просить опублікувати тези, з якими він мав намір виступити на Круглому столі під час I-го Фестивалю української «Сорочинський ярмарок у Москві». З певних причин виступ не вдалося здійснити, слово Миколі Міху було надано на сторінках веб-порталу УКРРОСІНФО.

http://www.ukrros.info/news/index.php?ELEMENT_ID=1252 18.10.2009

Кілька слів про себе. Народився й багато років прожив у Казахстані. Учився на історико-філологічних факультетах у Південно-Сахалінському й Уральськом педінститутах, в Алмаатинській вищій партшколі, в аспірантурі при КазДУ в Алма-Аті, кандидат історичних наук. Працював учителем, журналістом, викладав у вузах, завідував кафедрами в університеті. Член Спілки журналістів СРСР. Проживаючи в Актюбінську (Західний Казахстан), був членом української громади «Оксана», представляв це товариство в Асамблеї народів Казахстану. В Тулі всього 6 років, після виходу на пенсію. Словом, є досвід роботи, є з чим порівнювати.

Голова правління українського земляцтва «Криниця» Хабаровського краю Наталія Романенко. Післяслово по підсумкам виступу нашого хору "Батьківська криниця" на Фестивалі «Сорочинський ярмарок у Москві»

Рада была получить фотографии с прекрасного московского события, свидетелями и участниками которого мы стали. Знаю, что время непростое, а потому поклон от нас всем организаторам «Сорочинського ярмарку у Москві».

Керівник ансамблю «Соловейко» Людмила Харинюк. Про участь нашого дівочого ансамблю «Соловейко» в Першому фестивалі української культури «Сорочинський ярмарок у Москві»

В Першому фестивалі української культури «Сорочинський ярмарок у Москві» взяв участь дівочий ансамбль «Соловейко» від нашої Ярославської регіональної громадської організації української культури „Український центр „Просвіта".

Герб Магадану. Його відкрили в міській школі, що носить ім’я Тараса Григоровича Шевченка

В рамках святкування 195-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка 13 березня 2009 року в приміщенні Магаданської середньої школи №2, яка носить ім’я Великого Кобзаря, з ініціативи місцевої української громади та за підтримки Генерального консульства України у Владивостоці було встановлено бюст видатного поета. Він став першим на території Росії на схід від Байкалу. В урочистій церемонії взяли участь мер Магадану Володимир Петрович Печений, члени Регіональної української культурно-національної автономії „Колима - Славутич” у Магаданській області, представники преси та громадськості міста, понад 40% мешканців якого є вихідцями з України.

Керуючий Красноярською Єпархією архієпископ АнтонійРіздвяним дарунком красноярського владики архієпископа Антонія місцевим українцям стала ікона Божої Матері 

История рождения Иисуса Христа такова. Более двух тысяч лет тому назад Пресвятая Дева Мария в 14-летнем возрасте дала обет никогда не выходить замуж, а посвятить свою жизнь служению Богу. Священники вручили ее 80-летнему старцу, вдовцу Иосифу. Однажды Иосиф и Мария решили отправиться из города Назарет, где они жили, в Вифлеем, на свою родину. По дороге они остановились недалеко от города в пещере, где была овчарня. Ночью у Девы Марии начались роды, и на свет появился младенец. Мария спеленала его и положила в ясли, куда кладут корм для овец. На восьмой день Иосиф и Мария назвали его Иисус, что означает «Спаситель». Так коротко звучит легенда о рождении Иисуса Христа.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка