Монумент жертвам ГУЛАГу - Маска СкорботиЧернігівський журналіст Олександр Волощук збирається проїхати по місцям політичних репресій українців в Сибіру і Півночі Росії та подивитись на життя земляків 

Шановні українці Сибіру і Півночі! До вас збирається в мандрівку автостопом професійний мандрівник, спеціальний кореспондент чернігівських газет "Сіверщина" і "Біла хата" Олександр Волощук. Його цікавить тема політичних репресій українців та життя земляків у теперішньому часі. Тому, хто може допомогти нашому посланцю -- інформацією, ночівлею, мискою борщу і т.д. - прошу зголошуватися на адресу "Сіверщини". Також ми готові надати телефон мандрівника.

Його подорож пройде орієнтовно з 8-10 липня по маршруту Курган - Тюмень - Тобольськ - Сургут - Ханти-Мансійськ - Нижньовартовськ - Ноябрьськ - Новий Уренгой - Надим - Салехард - Воркута - Ухта - Сиктивкар - Котлас - Вологда.

Олександр Волощук минулого року пройшов від Красноярська через Іркутськ, Якутію, Колиму, Сахалін, Курили, Далекий Схід, Монголію, Алтай, про що писали багато газет, в тому числі і російських.

Ми готуємо до друку книгу подорожі "Автостопом на край світу".

На світлині: Монумент жертвам ГУЛАГу “Маска Скорботи”.

Василь ЧЕПУРНИЙ,

редактор газети "Сіверщина" (Чернігів), 

голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка