Суд повністю виправдав українського активіста, учасника акції пам'яті Бориса Нємцова

У міському суді м. Петрозаводська (Республіка Карелія) 22 квітня відбувся розгляд  нового протоколу про адміністративне правопорушення cтосовно українського активіста  Андрія Литвина, учасника акції 27 лютого, присвяченої пам'яті Бориса Нємцова.

До цього суд вже повернув до поліції протокол на Литвина, але потім на нього був сформований новий протокол. Так само суд вчинив і по відношенню до протоколів на ще двох учасників акції - Тамари Спектор і Андрія Оборіна.

Як повідомив адвокат Андрія Литвина Микола Флєганов, його підзахисний тепер повністю виправданий судом. Того ж дня той же самий суд виправдав ще одного учасника акції - Володимира Малєгіна.

Акція пам'яті Бориса Нємцова проходить в Петрозаводську  щорічно в день вбивства опозиціонера. У цей день жителі міста збираються на мосту через р.Лососинка, який став у карельській столиці символічним «Мостом Нємцова», і покладають квіти до портрета загиблого політика. Цьогорічна акція з плакатами «Свобода стоит дорого», «Борись» пройшла без присутності співробітників правоохоронних органів. Поліцейські дізналися про неї з публікацій у ЗМІ, після чого вирішили притягти громадських  активістів до адміністративної відповідальності.

Олексій Трунов у Фейсбук так іронічно коментував дії поліції:

«... Ужас. Три часа пикетировали на мосту (раскачивали лодку), да ещё и с плакатами. Опытная рука майора Даньшин (не первый год оседлал он конька по имени «несанкционированное мероприятие») отстучала на клавиатуре «из мухи слона». 
Само так называемое «мероприятие», продлилось не более пяти минут. Пришли, сфотографировались, ушли. Но в протоколе Даньшина оно выглядит как многочасовая акция с организатором и «в группе лиц». Вот так вот сел у монитора, пососал палец и высосал организатора. Если судить по недалёкому сталинскому времени – это, как минимум, десять лет без права переписки. А чего мелочиться? Три часа нарушали закон с ПЛАКАТАМИ формата А-4. Из шести «правонарушителей» - четверо пенсионеры-инвалиды».

Наш кор.

Від Редакції:

Ми пишаємося громадською роботою і активізмом Андрія Литвина із Петрозаводську (Карелія). Він і в українській громаді лідер, і у місті відомий правозахисник і демократ. Про нього пише місцева преса. Нагадаємо читачам, що Андрій Литвин кілька років тому переміг в номінації Кобзи «Українець року у Росії», і є другом нашої Редакції.

Так тримати, пане Андрію!

В.К.


На світлинах:

  • Активіст Андрій Литвин: «Victoria!» 
  • Акція пам'яті Бориса Нємцова. Петрозаводськ, 27 лютого 2019 р.
  • Учасники акції:  Андрій Литвин, Тамара Спектор и Андрій Оборін

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка