В Росії захисника українських політв’язнів Марка Фейгіна позбавили статусу адвоката

Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook.

«Тільки що, адвокатська палата міста Москви позбавила мене статусу адвоката! Адвокатура в Росії, яка так довго трималася, нарешті померла», − написав адвокат.

У Росії він був захисником Мустафи Джемілєва, Ільмі Умерова, Надії Савченко та наразі захищає українського журналіста Романа Сущенка.

У грудні 2017 року кваліфікаційна комісія Адвокатської палати Москви розглянула скаргу блогера Анатолія Шарія на Фейгіна. Пізніше засідання перенесли на січень, потім на лютий і востаннє − на 24 квітня 2018 року.

Наступне судове засідання у справі підзахисного Фейгіна Романа Сущенка відбудеться в Мосміськсуді сьогодні, 25 квітня.

Джерело

Від редакції

Репресивна машина Кремля набирає обертів. До Росії повертаються криваві сталінські часи в модерновій обгортці: якщо в 37-му кухаря за виготовлення страви з банальною назвою «ліниві вареники» могли запроторити до ГУЛАГу (в країні ентузіазм, небувалий підйом духу, а тут – ліниві вареники), то зараз російський «суд» може виголосити реальний вирок за віртуальний перепост у соцмережі Facebook. Тут нищать бібліотеки, вбивають опозиційних політиків і чесних журналістів, порушують права людей і нацменшин. Марк Фейгін, що визнаний нашим сайтом «Другом України в Росії» за 2017 рік, − один із кількох реальних російських адвокатів, які не бояться захищати українських політв’язнів. Не дивно, що його Кремль врешті позбавив цього статусу. Адже путінський режим дедалі деградує, закручуючи гайки всім, хто не згоден з його політикою.

На світлині: Марк Фейгін – відомий російський адвокат, політичний і громадський діяч.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка