Новорічно-різдвяне вітання від Лідії Ковалів з Єкатеринбургу

Редакція «Кобзи» напередодні новорічних і різдвяних свят отримала поздоровлення до усіх українців, в т.ч. читачів сайту,  від відомої активістки Лідії Ковалів з Єкатеринбургу. Незважаючи на важкі обставини, пов’язані із намірами російської влади депортувати її з РФ, судами, пані Лідія не втратила властивого їй природного оптимізму і віри у краще українське майбутнє, про що і свідчить її вітання:

«Дорога родино,шановні друзі !

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового.

У час, коли людство повниться очікуваннями народження Божого Сина, а всесвіт чарами новорічної ночі, зичу усім вам міцного здоров’я, миру, затишку, любові та радості.

Рік, що минає, для усіх нас був складним іспитом на людяність, відповідальність та милосердя. Впродовж цього часу ми по справжньому навчились цінувати найбільший дар – життя, дбати про своїх рідних та їхній добробут, простіше ставитися до неоднозначних буденних непорозумінь, бути добрішими до своїх ближніх. Ми навчилися жити в час обмежень та адаптувалися до складнощів такого вимушеного буття.

З нагоди новорічно-різдвяних свят щиро бажаю вам оптимізму, гарного настрою, душевного тепла та дружнього спілкування. Нехай час випробувань та тривожних історій залишиться у 2021 році, а 2022рік хай розпочнеться з хороших новин, зустрічей із цікавими людьми та приємних подій. Бажаю, щоби у році новому усі ваші задуми та ідеї увінчалися успіхом.

Різдвяне диво хай дарує спокій та гармонію, наповнить ваші серця милосердям та щирістю, а домівки – радісними митями, родинним теплом та добром. Зичу, щоби Ангел Божий повсякчасно супроводжував вас, укріпив віру та надію, дарував мир нам та Українській державі».

Лідія Ковалів

Від Редакції:

Ми приєднуємося до вітань Лідії Ковалів нашим читачам і бажаємо всім українцям миру та добра.

Як громадяни Росії ми не віримо у початок військових дій між Україною та Росією, принаймні нині, хоча розуміємо, що нинішній «ультиматум» Кремля залишиться важким каменем у російсько-українських відносинах на довший час. Очевидно що комусь у Кремлі знадобилися подібні безвідповідальні кроки, мабуть просто з метою якихось особистих психологічних компенсацій, чи як прояв фобій. Це прикро і зовсім не прикрашає Росію.

В.К.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлинах:

1. Лідія Ковалів

2. Лідія Ковалів перед новорічно-різдвяною ялинкою, 2021 р.. Поки що в Єкатеринбурзі

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка