Редакція сайту «Кобза – українці Росії» щиро вітає своїх читачів і всіх українців РФ із Новим роком та Різдвом Христовим

Ось ми й підводимо риску під ще одним роком, що добігає кінця...

2020-й був складним і важким роком, адже світ накрила небачена пошесть – пандемія COVID-19. Цей рік, поза будь-яким сумнівом, змінив світ, змінив усіх нас. Стало зрозумілим, наскільки незахищеним є людство, якому загрожують подібні лиха. І чи не час сьогодні замислитись над ціною людського життя, а в цілому – про загальнолюдські цінності.

Народи та їх вожді, будь-яка влада, повинні усвідомити: все живе на планеті – надзвичайно вразливе, крихке, то чи потрібно його щоразу піддавати додатковим випробуванням, накопичуючи величезні арсенали зброї, зокрема масового ураження, ведучи агресивну міжнародну політику, як це роблять деякі країни, перш за все – Росія, країна, про яку ми пишемо найбільше. І якщо сьогодні найбільш актуальним питанням для мешканців Землі є створення ефективної вакцини й ліків проти коронавірусу, то чи не настав час усім разом замислитись над виробленням дієвого імунітету проти не менш жахливої загрози всьому людству – міжнародного тероризму, національного шовінізму, забруднення середовища, корупції й військової агресії?

Хочеться вірити, що земляни так і вчинять, і відповідні міжнародні інституції всерйоз замисляться над створенням нового світового порядку – гуманного і людинолюбного, в основі якого лежатиме образ Землі-матері. В іншому разі – людство чекає одна із глобальних катастроф, подібна тим, про які люблять знімати стрічки кіномайстри з Голівудських пагорбів.

А сьогодні ми хочемо привітати всіх наших читачів, діаспорян Росії і всього світу з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим, яке все частіше починають святкувати по-новому й християни східного обряду.

Хай ваші домівки повняться радістю й теплом, а всі ви будете здоровими, успішними й самодостатніми. Хай буде мир на планеті Земля і згинуть хвороби, війни, природні катаклізми, що загрожують людству. Щастя, надії й добра вам, дорогі Українці, в Новому 2021 році!

Редакція «Кобзи»

На світлинах:

  1. З Новим роком і Різдвом Христовим!
  2. Новорічно-різдвяна листівка від колективу «Кобзи».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка