В Українській недільній школі при НКЦУ відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».

23 лютого 2020 року в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови у Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».

Під час святкування в Українській недільній школі імені Павла Поповича учні декламували улюблені українські вірші рідною мовою, співали пісні, розповідали про своє перебування в Україні, ділилися приємними спогадами.

Одночасно в інформаційній бібліотеці імені Богдана Ступки відбувся тематичний круглий стіл, під час якого представник української діаспори, кандидат історичних наук В.І. Мироненко прочитав лекцію на тему «Сильна мова – успішна держава».

Участь у заходах взяли учні недільної школи та їх батьки, представники української громади в Москві, дипломати Посольства України в РФ  та співробітники Центру.

Джерело

На світлинах: Заступник гендиректора НКЦУ Лариса Бондарук з вихованцями недільної школи. Учасники літературно-музичного заходу «Мова без кордонів». Історик Віктор Мироненко читає лекцію на тему «Сильна мова – успішна держава».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка