Національний культурний центр України в Москві

У Національному культурному центрі України в Москві відбулася творча зустріч із колекціонеркою українського народного одягу Світланою Вербинською

12 жовтня в Національному культурному центрі України у м. Москві в рамках підготовки до проведення першого загальноросійського конкурсу української вишиванки відбулася творча зустріч із колекціонеркою українського народного одягу й автором проєкту «Україна моя – вишиванка» Світланою Вербинською.

Світлана Вербинська розповіла про творчість вишивальниці Ганни Петрусь із села Соснівка, що на Львівщині, відзначивши високий рівень її майстерності та любов до мистецтва. Присутні мали можливість ознайомитися зі створеними нею вишитими іконами, рушниками та картинами.

28 квітня в  Національному культурному центрі у м. Москві в рамках творчого проєкту «Родом із України» відбулися вернісаж «Дзеркала Валері» та творча зустріч «Беседіни. Три покоління»

Валерія Беседіна – заслужена артистка Росії, член Національної спілки композиторів України, член Спілки композиторів Росії, разом зі своєю мамою – музикознавцем, піаністкою Жанною Беседіною-Кунтиш та сином – лауреатом міжнародних конкурсів, запрошеним солістом Віденської опери, членом Спілки літераторів Росії Святославом Беседіним представили яскраву мистецьку програму, сповнену музики, співу, живопису і теплого весняного настрою.

В НКЦУ відбувся Всеросійський конкурс на краще читання творів Шевченка

У Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся XIХ Всеросійський конкурс на краще читання поетичних творів Тараса Шевченка серед дітей та молоді, присвячений 207-й річниці від дня народження великого українця.

Учасників конкурсу привітала виконуюча обов’язки генерального директора Центру Лариса Бондарук.

В НКЦУ відбувся вечір, присвячений дню народження Кобзаря

16 березня 2021 року в Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся святковий концерт, присвячений 207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

З вітальним словом до присутніх звернулася виконувачка обов’язків генерального директора Національного культурного центру України у м. Москві Лариса Бондарук.

Святковий концерт розпочався літературно-музичною композицією «Тарасові шляхи», яку виконала Українська народна хорова капела Москви та солісти цього колективу – заслужений працівник культури Росії Геннадій Новосьола та лауреат міжнародних конкурсів Анатолій Іщенко. У композиції взяли участь учні Української недільної школи ім. П. Поповича – Мирослав Козлітін, Аксель Щербак і Олександр Орловський.

У Москві відбувся вечір, присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

У російській столиці, на Арбаті, в приміщенні Національного культурного центру України у м. Москві, відбувся урочистий вечір і святковий концерт, присвячені 206-й річниці від дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

В Українській недільній школі при НКЦУ відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».

23 лютого 2020 року в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови у Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».

Під час святкування в Українській недільній школі імені Павла Поповича учні декламували улюблені українські вірші рідною мовою, співали пісні, розповідали про своє перебування в Україні, ділилися приємними спогадами.

У Національному культурному центрі України в Москві відбувся урочистий вечір, присвячений Дню соборності України

Морозного січневого вечора у Національному культурному центрі України у м. Москві на своє свято єднання зібралися представники української громадськості РФ.

Серед гостей Центру цього разу, що особливо приємно, були присутні люди і старшого покоління, і молодь. Важливо також і те, що на свято Соборності вони прибули і з України, і з Москви та інших регіонів Російської Федерації.

В НКЦУ відбувся останній у 2019 році український музичний салон

Новорічний український музичний салон на Арбаті у Національному культурному центрі України у м. Москві розпочався концертною програмою українських колядок та народних пісень у виконанні молодшого хору “Васильок” Дитячої школи мистецтв ім. О. Аляб’єва під керівництвом Ірини Біленко.

Потім діток і всіх присутніх із Різдвом Христовим та Новим роком вітав Святий Миколай (заслужений діяч естрадного мистецтва України, заслужений працівник культури Росії Володимир Праслов).

Упродовж вечора із музичними вітаннями виступали танцювальний колектив Грецького культурного центру під керівником Евстафіоса Нікітопулоса та співачка Ірина Марго, а також Нурджихан Сімаєва від Татарського культурного центру.

В НКЦУ відбулася зустріч із відомим театральним режисером Романом Віктюком

У гостинній Шевченковій залі Національного культурного центру України у м. Москві відбулася довгоочікувана творча зустріч із відомим театральним режисером, народним артистом України, народним артистом Росії, львів’янином Романом Віктюком.

Щиросердечні вітання Роману Григоровичу висловили генеральний директор Центру Валерій Юрченко, радник Посольства України в Російській Федерації Вадим Бондарчук та доктор економічних наук, професор Іван Дрогобицький.

«Роде наш красний, роде наш прекрасний…» такою була назва музичного салону, що відбувся у жовтні в стінах НКЦУ

29 жовтня у Національному культурному центрі України у м. Москві відбулася чергова концертна програма Українського музичного салону, яка отримала назву «Роде наш красний, роде наш прекрасний…».

Вечір відкрив відкрив виступ талановитого піаніста з Києва, лауреата міжнародних конкурсів Артема Ляховича, у виконанні якого прозвучали музичні твори Бориса Лятошинського.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка