Сьогодні свій день народження відзначає Почесний голова Сахалінської регіональної громадської організації українців (СРГОУ) «Київська Русь» Микола Засенко

Редакція «Кобзи» щиро вітає з днем народження Почесного голову СРГОУ Миколу Засенка.

Пана Миколу вирізняє поміж багатьох українців Росії патріотизм, щира любов до своєї історичної Батьківщини. Те, що болить сьогодні Україні – це і його біль.

Після 2014 року він стійко і принципово відстоює свою позицію, захищаючи європейський вибір України, суверенне право народу на власний шлях розвитку. Ми знаємо, що це не просто, вести суперечки навіть у рідній громаді у далекому від України Южно-Сахалінську. Окрім того, син пана Миколи повернувся в Україну і живе там постійно. Це рідкий приклад вияву любові до України на ділі, що свідчить і про батька.

Микола Засенко не лише любить українську пісню, мову, але й сам довгий час був учасником чудового творчого колективу − Народного ансамблю козацької пісні «Воля». Фото ансамблю часто прикрашали нашу «Кобзу».

Бажаємо пану Миколі цього дня міцного козацького здоров’я, оптимізму, родинного затишку та вірних друзів, якомога більше світлих і радісних днів.

Хай збуваються найзаповітніші мрії і сподівання, а любов до України завжди зігріває душу в далеких краях. Пам’ятаймо, що спочатку сонце сходить на Сахаліні, а вже потім в Україні. А зустрічає це сонце пан Микола – вірний товариш і патріот!

Зі щирою повагою, редакція «Кобзи»


На світлинах: Микола Засенко. Квіти імениннику.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка