Анатолій Сідько, Сахалін
Анатолій Сідько, Сахалін

Відійшов у вічність Анатолій Сідько

15 лютого 2011 року на 72 році життя відійшов у вічність член української громади Сахаліну, талановитий співак, добрий батько та дідусь Сідько Анатолій Федосійович. Мабуть тільки українська земля могла народити в такі тяжкі часи хлопчика з таким чистим сильним  голосом. Та й не тільки в голосі був Божий талант, бо ніхто в школі і селі Пилипівці Фастівського району, що на Київщині, не міг так гарно каліграфічно писати. Та й силою великою був нагороджений від природи – розповідав мені, що без відпочинку міг навантажити машину піску лопатою.

Замість того щоб розвивати співочий талант довелося йому провести трудове життя за кермом автомобіля, оскільки він рахував себе відповідальним за всіх: за багатодітну батьківську сім’ю, що залишилась в Україні, та за свою сім’ю на Сахаліні.

Дуже прикро, що ми рідко записували пісні в його виконанні – все грошей та часу не вистачало, а ось немає тепер на Сахаліні такого басу, який би так щиро доніс до слухача українську пісню.

Останню пісню, яку  виконав для нього ансамбль «Воля», - «Чуєш, Брате мій» він уже не почув. Лежав з ледь помітною посмішкою. Його несподівана смерть вразила  колег, він заслужив любов усьго музичного колективу.

Вічна пам’ять Анатолію Федосійовичу Сідько. Його світлий образ назавжди залишиться в наших серцях.

Микола ЗАСЕНКО

Почесний член СРГОУ «Київська Русь»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Анатолій Сідько
Анатолій Сідько

На світлині: Анатолій Cідько.

Від редакції:

Висловлюємо співчуття рідним і друзям покійного. Нехай сахалінська земля буде йому пухом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка