Пам'ятна медаль від Енциклопедії Кращі люди РосіїАктивістка міського НКАУ Дніпро” Людмила Засенко стала лауреатом Енциклопедії “Кращі люди Росії”

Українська діаспора Сахаліну пишається тим, що активістка нашої громади, член Ради Южно-Сахалінської місцевої національно- культурної автономії українців «Дніпро»,  заслужений працівник культури України і Росії Людмила Засенко стала лауреатом V випуску Енциклопедії «Кращі люди Росії», тим більше, що таке рішення прийнято саме по рекомендації діаспори.

Самовіддана праця художнього керівника Людмили Засенко над українським репертуаром її 4-х  (чотирьох!) творчих колективів дає свої результати незважаючи на те, що дехто з росіян інколи та й зробить зауваження – вам тут не Україна.

Були часи, коли в кінці 80-х років з програми артистки Сахалінської обласної філармонії Людмили Засенко викреслювали українські пісні. Добре, що настали часи, коли збереження національних традицій і позитивного іміджу України залежить від нас самих – українців. І зараз, коли на репетиції Народного ансамблю козачої пісні «Воля» звучить пісня «Реве та стогне Дніпр широкий» - самодіяльні артисти відчувають таке духовне піднесення від української пісні, що всі розуміють – це не пісня – це шедевр!. А «Пісня про хліб» композитора–самородка Анатолія Пашкевича у виконанні Людмили Засенко та народного ансамблю «Воля» повертає нас у дитинство з окрайцем хліба. Воно у кожного своє, але становиться таким близьким, коли слухаєш цю пісню...

Людмила Засенко з Енцилопедією в руках

Посвідчення Людмилі Засенко  до Пам'ятної медалі

На світлинах: Пам'ятна медаль від Енциклопедії “Кращі люди Росії”. Людмила Засенко з Енцилопедією в руках. Ії Посвідчення про цю почесну нагороду.

Тарас ЖИВАГА

заступник голови ради Сахалінської

регіональної громадської організації

українців «Київська Русь».

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка