А в серпні обласна українська громада отримала державну реєстрацію в Мінюсті РФ

День незалежності України члени нашої сахалінські української громади зустріли в святковому настрої. В серпні поточного року нарешті офіційно зареєстрована в органах Міністерства юстиції Російської Федерації по Сахалінські області наша Сахалінська регіональна громадська організація українців "Київська Русь", головою якої мене було обрано весною цього року.

А на Свято Перемоги над мілітаристською Японію 3-го вересня 2005 року активісти нашої громади в національних одежах взяли участь в покладанні вінків визволителям Сахаліна та Куріл. Ця урочиста траурна церемонія була присвячена великій даті - 60-річчю закінчення Другої світової війни.

Разом зі мною квіти до пам’ятного меморіалу визволителям Сахаліну від японських військ покладала юна 17-річна активістка нашої громади Зоя Жирова, студентка Южно-Сахалінського промислово-економічному технікуму, де навчається на соціального працівника. На пам’ятній стелі є ім’я і одного із Жирових – члена великої працьовитої родини її батька – уродженця села Старовірівки Харьківської області А.І. Жирова, що загинув в боях за сахалінську землю.

На незвично одягнену національну громаду сахалінських українців звернули увагу та взяли інтерв’ю оглядач Російської державної радіокомпанії "Голос Росії" Марк Шихов і акредитована в Москві мексиканська журналістка Лілі Луна.

На світлинах: Зоя Жирова біля стели з  іменем свого родича по батькові.

Квіти пам’яті від сахалінських українців героям Другої світової війни.

Фото членів української громади з журналістами.

Микола ЗАСЕНКО,

голова ради Сахалінської регіональної громадської

організації українців “Київська Русь

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка