Дні української культури у Тюменській області

17 жовтня у Концертному залі Центру культури і дозвілля (ЦКіД) с.Нижня Тавда (Нижньотавдинський район) концертною програмою «Рідної мови мережива» в рамках Днів української культури в Тюменській області стартував VII Міжрегіональний фестиваль української народної творчості «Святкова круговерть».

В концерті «Рідної мови мережива» взяли участь  вокальні ансамблі «Смерічка», «Пані», «Калина» народного українського хору «Чиста криниця» з Тюмені, ансамбль естрадної української пісні «Водограй» (с.Новопокровка), лауреат обласних конкурсів та фестивалів у номінації «Художнє слово» Раїса Рибка (ГО «Українці Тюменської області»), солісти ЦКіД с. Нижня Тавда Ольга Бузмакова та Олена Манвейлер.

24 жовтня до Днів української культури долучився Тобольськ. Тут, у Будинку культури «Річник», з глядачами своєю концертною програмою поділилися гості з Тюмені - ансамбль естрадної української пісні «Чарівниці» та дует «Два дубки», солістки Олена Русанова і Елза Халілова, а також ті ансамблі і солісти, які взяли участь в першому концерті 17 жовтня.

Завершаться дні української культури в Тюменській області 30 жовтня у Палаці національних культур «Будівельник» м.Тюмень. На  глядачів чекатиме неповторна атмосфера українського ярмарку, де вони  зможуть взяти участь у майстер-класах умільців м. Тюмені, с. Нижня Тавда, м. Єкатеринбурга, познайомитись з українською літературою у «Хаті-читальні» та виставкою «Українська хата» від пересувного культурного комплексу с. Новопокровка.

Цього ж дня у Малій концертній залі Палацу «Будівельник» своєю творчістю з глядачем поділяться учасники VII Міжрегіонального фестивалю української народної творчості «Святкова круговерть» - творчі колективи та виконавці муніципальних утворень півдня Тюменської області, м. Тюмені, до яких долучаться українці з Єкатеринбурга та Новосибірська.

Додамо, що організаторами «Днів української культури у Тюменській області» виступили Обласна громадська організація «Українці Тюменської області», Комітет у справах національностей Тюменської області, Департамент культури Тюменської області та Державний автономний заклад культури Тюменської області «Палац національних культур «Будівельник».

Лідія Ковалів

На  світлинах:

1.Фрагмент анонсу заключного концерту Днів української культури на сайті ДК «Будівельник» м. Тюмені

2. Учасники концертів фестивалю «Святкова круговерть»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка