У Москві, в НКЦУ, відбувся фінал першого Всеросійського конкурсу української пісні “Золоті промені”

11 березня в Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся фінальний тур першого Всеросійського конкурсу української пісні “Золоті промені”, у якому взяли участь співаки й творчі колективи з різних регіонів Російської Федерації.

Відкриваючи урочисту церемонію нагородження переможців та фінальний гала-концерт, виконуюча обов’язки генерального директора Національного культурного центру України у м. Москві Лариса Бондарук привітала шановне журі, учасників конкурсу та гостей вечора, зазначивши, що конкурс “Золоті промені” відбувся завдяки любові до української пісні, як у наших співаків, так і в усіх, хто брав участь у його організації.

Конкурс “Золоті промені” став новим творчим проєктом Культурного центру України, завданням якого є популяризація української національної пісенної культури в Росії та заохочення талановитих місцевих співаків до виконання кращих зразків української вокальної класики, фольклору й естради.

У пісенному змаганні, яке проводилося у трьох номінаціях (академічний, естрадно-джазовий та народний спів), взяли участь професіонали й аматори вокального мистецтва віком від 18 років з Москви та Московської області, Владивостока, Калуги, Пензи, Тули, Єкатеринбурга, Сочі, Волгограда, Республіки Карелія, Республіки Мордовія, Республіки Татарстан, Ханти-Мансійського автономного округу.

Переможцям і учасникам конкурсу були вручені дипломи, а члени журі отримали подяки.

Джерело

На світлинах:

  1. На сцені − учасниця конкурсу.
  2. Кубанський ансамбль «Покуть» мав гарні костюми.
  3. Виступає одна із солісток.
  4. У залі – глядачі, учасники конкурсу, журі.
  5. У конкурсі брали участь співаки різного віку.
  6. Члени журі вручають Дипломи переможцям.
  7. Нагороди чекають своїх володарів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка