Національний прапор УкраїниСимволіка України, герби міст та областей, зображення видатних особистостей історії та сучасності 

Свою Україну любіть!..

За неї Господа моліть! 

Тарас Шевченко

Пропонуємо придбати державну Символіку України - Герб, Прапор, герби міст та областей, зображення видатних особистостей історії та сучасності.У неординарному виконанні! - текстильно-коврові вироби виняткової якості та колірності, приємні на вигляд, на дотик, у зручній упаковці. Вони послужать Вам  неповторним представницьким подарунком посадовим особам та організаціям, гостям міста та області, підкреслять Вашу серйозність, щедрість та патріотизм.

Державна символіка України відображена у нашій продукції - це насамперед прояв патріотизму, любові до своєї держави та краю.

Віковічною мрією й метою українців була і є побудова справжньої національної народної держави, в якій би були збережені й український досвід поколінь, й старовинні традиції, обряди й звичаї, потенціал нашої нації, і щоб усе це - неодмінно передавалося від покоління до покоління й ніколи-ніколи не втрачалося і не забувалося під плином часу.

Наша мета - долучитися до цієї великої справи. Адже ми - громадяни однієї держави, одного суспільства, тому усі наші починання і усі наші звершення тільки во ім'я своєї нації, своєї держави, своїх традицій..! Бо тільки так ми зможемо назвати себе українцями, і з гордістю і піднятою головою - відповісти будь-кому, що ми - українці!

Герб України   0.50х0.70, 0.90х0.65(м)

Наш Герб – стилізований тотем Рюриковичів – “Сокіл” або  «Тризуб» - з найдавніших часів шанується як магічний знак великої сили, який відображає гармонію Всесвіту і співіснування в ньому трьох сил: творення, захисту і руйнування, бо все у світі має свій початок, розквіт і завершення.

Прапор України 0.70х1.35, 0.70х1.40, 0.65х1.20(м)

Наш Прапор поєднує два кольори: блакитний - колір творення та самовираження, над жовтим - кольором інтелекту та зростання. Таке поєднання символізує місію України у створенні нової ідеї об'єднання Сходу та Заходу, як у внутрішній, так і у зовнішній політиці

Герби міст та областей - відображення слави та здобутків регіону, його сили і благородності. Наприклад:

Герб Києва (0.70х1.00м)

Герб Львова (0.70х1.00м)

Герб Дніпропетровська (0.70х1.00м) та Герб Кривий Ріг (0.70х1.00м)

Герб Донецька (0.70х1.00м)

Зображення видатних людей нагадують славне минуле та сьогодення (1.00х1.35м)

Байдуже ставлення до знаків і символів, непопулярність національної символіки - прикра риса сучасної історії України. Саме звідси походить сум'яття духу та розуму, існування взаємозаперечуючих думок про українське національне самовизначення, об'єднання Великої Нації, формування Національної Ідеї, відсутність дієвої програми національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Зробимо  державну символіку популярною на благо нації та громадян, - РАЗОМ!

Для цього ми пропонуємо Вам:

* Долучитися до масового розповсюдження Символіки України.

* Популярною символіка може стати  й через Ваш добрий вчинок! - Подаруєте текстильно-ковровий виріб дитсадкам, школам, офіційним установам, посадовим особам, гостям.

* Цим самим здобудете звання справжнього патріота, лідера та провідника ідеї об'єднання України.

Проявіть почуття патріотизму та любові до України, до свого краю, своєї землі!

З повагою

Товариство з обмеженою відповідальністю

"Графська вежа"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

82482, Львівська обл., м.Моршин, вул. І.Франка,27,

тел./факс: 8-032-60-6-11-22,  тел.моб. 80676730924, www.grafskavezha.com,

Ідентифікаційний код 33436497, свідоцтво платника ПДВ № 18298252,

інд. № 334364913111

Великий Кобзарь

Молодий Тарас  Шевченко

Герб Донецька

Герб Дніпропетровська

Герб Кривого Рогу

Герб Львова

Герб Києва

Герб України

На світлинах: Національний прапор України. Великий Кобзар. Молодий Тарас  Шевченко. Герб України. Герб Донецька. Герб Дніпропетровська. Герб Кривого Рогу. Герб Львова. Герб Києва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка