Згідно з рішенням Ради Об'єднання українців Росії та Ради ФНКА "Українці Росії" (додається) 9-10 квітня ц.р. у Москві відбудуться чергові IV Конґрес Об'єднання українців Росії та ІІІ З'їзд Федеральної національно-культурної автономії "Українці Росії". Бажаний день заїзду - п'ятниця, 8 квітня; день від'їзду - неділя, 10 квітня.

Об'єднання        Объединение

українців                украинцев

Росії                                России

 

Россия, 119019, Москва, ул. Арбат, 9, строение 1

Для телеграм: Москва, Г-19

Тел.: 7 (095) 737-88-34, 290-51-14

Факс: 7 (095) 291-70-70

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

№ 1                                                                                                                  20.01.2005

 

 

Українським громадським організаціям РФ -

членам (відділенням) Об’єднання українців Росії та

членам Федеральної національно-культурної автономії

“Українці Росії”

 

 

Шановні друзі!

Згідно з рішенням Ради Об’єднання українців Росії та Ради ФНКА “Українці Росії” (додається) 9-10 квітня ц.р. у Москві відбудуться чергові IV Конґрес Об’єднання українців Росії та ІІІ З’їзд Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”. Бажаний день заїзду — п’ятниця, 8 квітня; день від’їзду — неділя, 10 квітня.

Витяги з протоколів керівних органів організацій про обрання делегатів просимо надіслати електронною поштою або факсом; оригінали, завірені підписом керівників організацій та печаткою, – привезти з собою (зразки витягів додаються).

Обговорення питань, крім організаційних, планується проводити спільно учасниками Конґресу та Зїзду. Планується, що всі делегати матимуть час для виступу (просимо заздалегідь його грунтовно підготувати та мати письмовий текст для долучення його до протоколу засідань).

Пропозиції до змін у статутах ОУР та ФНКА “Українці Росії”, а також до розгляду інших питань порядку денного та проектів рішень надсилайте, будь ласка, якнайшвидше електронною поштою або факсом.

Фінансування проїзду та перебування всіх делегатів в Москві здійснюватиметься за рахунок організацій, які їх делегували. На прохання делегатів буде замовлено готель; передбачається також розміщення на приватних квартирах членів реґіональної громадської організації “Українці Москви”.

Терміново повідомте, будь ласка, яким посадовим особам місцевих органів влади і на яку адресу (факс) слід надіслати листи з проханням сприяти у відрядженні делегатів до Москви.

У той же час просимо врахувати, що участь делегатів у Конґресі та Зїзді є статутним обовязком, і громади повинні докласти максимальних зусиль для забезпечення можливостей, у тому числі фінансових, для приїзду делегатів до Москви.

У випадку отримання додаткового фінансування на проведення заходів вони будуть використані, в першу чергу, на сприяння участі у Конґресі та Зїзді делегатів від віддалених реґіонів, зокрема Далекого Сходу.

Просимо заздалегідь поінформувати про дату та час прибуття делегатів, обов’язково мати зворотні квитки. Про необхідність запрошення гостей з реґіонів також просимо нас своєчасно повідомити.

Організаційно-технічне забезпечення підготовки та проведення Конґресу та Зїзду здійснюватиметься РГО “Українці Москви” та організаціями, що входять до її складу.

Поштова адреса ОУР та ФНКА “Українці Росії”: 119019, Москва, ул.Арбат, 9, строение 1. Контактні телефони: (095) 290-51-14 (Руденко-Десняк Олександр Олексійович), (095) 409-86-43 (Семененко Валерій Фокович), (095) 737-88-34 (Кононенко Юрій Григорович, Мельник Людмила Михайлівна), (095) 202-73-23 (Безкровний Юрій Олександрович). Факс: (095) 290-51-14, (095) 291-70-70. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Резервний контактний телефон та факс: (095) 118-91-92 (у Бібліотеці української літератури в Москві, Слюсарчук Валентина Валеріївна, Мальцева Олена Віталіївна, Дородницин Вацлав Анатолійович).

Просимо делегатів — представників українських організації привезти з собою (хто не зробив цього раніше):

1. Копію свідоцтва про реєстрацію організації, завірену печаткою та підписом керівника.

2. Копію статуту організації, завірену печаткою та підписом керівника.

3. Копію свідоцтва про внесення в державний реєстр юридичних осіб, завірену печаткою та підписом керівника.

4. Рішення про обрання члена Ради ОУР або ради ФНКА “Українці Росії” від вашої організації на новий термін (з квітня 2005 року), завірену печаткою та підписом керівника – обов’язково для всіх організацій.

Просимо привезти також з собою друковані видання (газети, журнали, брошури тощо), які видані українськими організаціями Росії; вирізки або копії журнальних, газетних статей (із зазначенням назви видання, дати, сторінки) та інші матеріали про діяльність товариств, фотографії, плакати тощо.

Були б також вдячні за своєчасне перерахування членських внесків до ОУР та ФНКА за 2004 та 2005 роки.

Українські організації, які не є членами ОУР або ФНКА “Українці Росії”, можуть подати заяви про вступ до федеральних об’єднань. Представники цих українських організацій можуть також на запрошення керівних органів ОУР та ФНКА “Українці Росії” взяти участь у Конґресі та З’їзді як гості (про таке бажання просимо нас своєчасно повідомити).

Просимо про отримання цього листа терміново повідомити нас електронною поштою або факсом.

 

З повагою

 

Голова ОУР                                                                                            О.Руденко-Десняк

та ФНКА “Українці Росії”

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка