Василь  БабенкоВасиль Бабенко головам українських товариств в Росії, членам Ради ОУР та Ради ФНКА „Українці Росії”

Дорогі мої брати та сестри! IV Конгрес ОУР та III З'їзд ФНКА „Українці Росії” обрали мене співголовою цих двох поважних федеральних українських організацій. Давши згоду на обрання мене співголовою, я знав наскільки це великий тягар і як мені буде важко працювати, оскільки в мене своя позиція, свій погляд на український рух, принципи його функціонування.

Але нажаль в тій атмосфері, яка склалася в керівництві нашого українського громадського руху вже осінню 2005 року, мені здавалося, реалізувати ці принципи було неможливо і тому я не хотів приймати на себе відповідальність за дії інших. В зв'язку з цим попросив Вас, шановні колеги, прийняти мою відставку і проголосувати за неї, направивши свої листи на адресу ОУР, ФНКА „Українці Росії” та на мою адресу: 450039, г. Уфа, ул. Сельская Богородская, д. 37.

Пройшов майже рік після того, як я звернувся до Вас з цим проханням, але Вашої підтримки так і не отримав. Легітимного прийняття моєї відставки на відкритому, зарані оголошеному спільному засіданні Рад ОУР і ФНКА “Українці Росії” не відбулось. Бо вперше за всю історію обох громадських об’єднань не відбулось і самих засідань цих рад. Навпаки, на мою адресу надійшло багато листів, в яких Ви, мої друзі і колеги, твердо і переконливо наполягаєте на моєму поверненні до активної участі в українському громадському русі і виконанні програми дій, з якою я виступив на IV Конгресі ОУР та III З'їзді ФНКА „Українці Росії” і яка була підтримана делегатами.

І тому я прийняв рішення відізвати назад заяву про добровільне складення своїх повноважень співголови обох наших об’єднань та вихід зі складу правлінь ОУР та ФНКА „Українці Росії”. Буду відстоювати разом з Вами підтримані Вами принципи функціонування нашого українського громадського руху - національний патріотизм, компетентність, колегіальність, демократичність, толерантність, повагу до закону, моральні принципи. Я разом з Вами, дорогі мої брати та сестри.

Повторюю: я високо цінував і ціную сьогодні Вашу самовіддану працю. Бажаю Вам, мої дорогі співвітчизники, щастя, здоров'я, натхнення, успіхів та мудрості на благо України, на благо всього українського роду.

Ваш Василь БАБЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка