Стефан ПанякЗапрошуємо керівників регіональних організації ФНКА УР на інтернет-конференцію по сьогоднішній ситуації в українському русі Росії

Пропонуємо вашій увазі, шановні читачі сайту, відкритого листа першого заступника голови Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”, члена президії УВКР, професора Стефана Паняка головам міських і регіональних НКАУ, головам постійних комісій Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії".

Федеральна національно-культурна автономія “Українці Росії”

Россия, 620072, г. Екатеринбург, Сиреневый бульвар, 18, кв. 14,

т.(343) 348-70-759, (д.) 276-52-13 (с.) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

______________________________________________________________________________________

№ 04                                                                                                                              21.09.2006 р.

Головам міських і регіональних НКАУ, головам постійних комісій

Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії"

Шановні друзі, дорогі колеги!

Після III-го З’їзду Федеральної національно-культурної автономії «Українці Росії» 9-10 квітня 2005 р. - пройшло майже півтора роки. За цей час була зареєстрована нова редакція Статуту нашого громадського об’єднання, відбулися зміни у федеральному керівництві, які не всіма сприймаються однозначно.

На жаль, сьогоднішня ситуація в нашому русі залишається не виясненою до кінця. Питань, на які могли б дати відповідь передбачені Статутом щомісячні засідання Правління і щорічні збори Ради регіональних керівників нашої Автономії, залишається багато.

В рамках ФНКА «Українці Росії» були утворені Постійні комісії для роботи по окремим напрямкам діяльності Автономії. На жаль, досі не помітно відчутних результатів їх діяльності. Фінансування комісій, на яке ми сподівалися, не стало реальністю. Моїх власних фінансових ресурсів вистачає тільки для роботи в Урало-Сибірському регіоні, де нам вдається реалізувати деякі спільні проекти.

На мій погляд, сьогодні нам потрібно терміново визначитися в вертикальній структурі керівництва Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”, у напрямках роботи, можливості фінансування цих напрямків. Мої запити про бачення нашої роботи керівництвом федерального рівня не знайшли відповіді. Невже ми пливемо “без руля і без вітрил»? Чи вже відмовилися від інституту колективних рішень? А передбачені Статутом щорічні Ради та щомісячні засідання Правління ФНКА УР вже не потрібні?

Як перший заступник голови Федеральної національно-культурної автономії «Українці Росії», в цій ситуації мушу брати на себе ініціативу, щоб прояснити ваше, дорогі колеги, бачення стану в нашій Автономії. Адже час іде, а помітних зрушень після III-го З’їзду ФНКА УР немає. В роботі організації бракує відкритості, демократизму, якогось елементарного плану роботи. Необхідно щось якісно міняти. Слово за вами.

Сучасні електронні засоби спілкування дозволяють нам проводити передбачені Статутом ФНКА УР регулярні, щомісячні засідання Правління і навіть не менш ніж щорічні збори Ради Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії” у формі інтернет-конференцій. Саме так пропонує організовувати і проводити регулярні збори керівних органів Автономії наша шановна колега - голова НКАУ Мурманської області, редактор сайту “Кобза –українці Росії” Наталя Литвиненко-Орлова(Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Вона вже навіть для нашого з вами практикування відкрила для цього на сайті спеціальну сторінку “ Засідання Правління ФНКАУР, вересень 2006 року“ (заходьте на неї і робить свої записи за доданою нижче повною електронною адресою в світовій мережі Інтернет: http://kobza.com.ua/index.php?option=com_simpleboard&func=view&catid=10&id=228#228.

Якщо ви не можете з технічних причин прийняти участь безпосередньо в інтернет-конференції, то дуже прошу вас відправити на мою електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ваші міркування з приводу сьогоднішньої ситуації і по можливим засобам та методам нашої подальшої роботи. Звичайно, ми підсумуємо і узагальнимо думки всіх бажаючих, але запрошую до розмови, перш за все, керівників постійних робочих комісій ФНКА УР.

Ваші думки можна висловити у вільній формі, хотілось би почути ваші поради, рекомендації, обмінятися досвідом роботи. Як директор сайту «Кобза – українці Росії» підтримую подані раніше пропозиції і пропоную голосуванням закріпити його офіційним інформаційним органом нашого громадського об’єднання – Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”. На нашому сайті кожен із вас, керівників регіональних організації, матиме можливість висловити свою точку зору на актуальні проблеми нашого руху.

Технічну сторону забезпечення роботи наших нарад у форматі інтернет-конференції бере на себе головний редактор сайту Андрій Бондаренко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., довідки по тел. (846)-247-71-78 (х.).

З повагою і надією на плідну співпрацю!

Перший заступник голови Федеральної національно-

культурної автономії “Українці Росії”

Стефан ПАНЯК,

член президії УВКР, професор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка