Співголови Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії” та Об’єднання українців Росії відвідали Департамент державної політики в освіті 

8 червня співголови Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії” та Об’єднання українців Росії Василь Бабенко і Валерій Семененко відвідали Міністерство освіти та науки Російської Федерації, де мали бесіду з начальником відділу реґіональної та етнокультурної політики у сфері освіти Департаменту державної політики в освіті Ларисою Єфремовою та співробітниками відділу.

На зустрічі обговорено питання розвитку української освіти в Росії, зокрема проведення наприкінці цього року семінару “Удосконалення викладання предметів українознавчого циклу в освітніх закладах Російської Федерації” із залученням до участі в ньому якнайбільшого числа вчителів, викладачів, організаторів української освіти з усіх реґіонів країни. Керівники федеральних українських організацій висловили прохання до Міністерства та реґіональних органів освіти щодо допомоги у проведенні семінару.

Під час бесіди мова йшла також про застосування чинного законодавства Російської Федерації для організації української освіти, його вдосконалення.

9 червня 2005 р.
Об'єднана прес-служба Федеральної національно-культурної
автономії “Українці Росії”, Об'єднання українців Росії та
Бібліотеки української літератури в Москві

Контакти (керівник служби Юрій Кононенко):
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. +7 095 737-8834
Тел./факс +7 095 290-5114, +7 095 118-9192 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка