Греко-католицька громада міста Москви зустрічала мощі українських преподобномучениць Олімпії та Лаврентії

Минулі вихідні католики візантійського обряду, та всі ті, хто відвідав Кафедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Москві, запам'ятають на довгі роки. З благословення Ординарія для католиків візантійського обряду на території Російської Федерації єпископа Йосипа Верта прибули мощі блаженних сибірських преподобномучениць Олімпіі (Біди) та Лаврентії (Герасимів), у супроводі сестер конгрегації Святого Йосифа, які служать при Церкві Матері Божої Неустанної Помочі в місті Прокоп’євську (Кемеровська область, РФ).

Нещодавно «Кобза» писала про паломницьку акцію вірян до місця поховання монахинь Олімпії та Лаврентії в Томській області.

З нагоди принесення святих мощей сестер-страстотерпиць до Москви, в головному храмі Архієпархії Божої Матері були відслужені дві Божественні Літургії: в суботу, відразу після прибуття святинь, та Урочисту Службу в неділю.

Недільне богослужіння звершив настоятель парафії Святих Рівноапостольних Кирила й Мефодія в місті Барановичі (Білорусь) о. Євген Малиновський, а співслужили йому: адміністратор московської громади греко-католиків о. Василь Вайда, о. Кирило Миронов (до недавнього часу — настоятель приходу Матері Божої невпинної допомоги в Прокоп'євську) та настоятель вірмено-католицької парафії в Москві протоархімандрит Петрос Есаян.

Життя і смерть за віру монахинь Олімпії та Лаврентії – яскравий приклад безкорисного й жертовного служіння людям, народу України.

Джерело

Фото: Ольга Дуб’ягіна


На світлинах: Сестри  з мощами блаженних Олімпії та  Лаврентії. Московські греко-католики зустрічають принесені святині. Діти з іконами монахинь Олімпії та Лаврентії. Віряни прийшли вклонитися мощам преподобномучениць Олімпії та Лаврентії. Юні українки Москви теж мали можливість долучитися до священних реліквій. Священики проводять службу Божу. Під час літургії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка